Blend

Jaký obchod má Blend katalog s dámským nebo pánským oblečením, co skrývá nová kolekce Blend za módní trendy a který Blend eshop vybrané oblečení, boty nebo doplňky prodává? Online nabídka reaguje na sezónní trendy mnohem rychleji než ta v běžných kamenných prodejnách. Není tedy neobvyklé narazit na jarní/letní nebo podzimní/zimní kolekci s dostatečným předstihem. Co víc, kromě aktuální kolekce se obchody zbavují neprodaných zásob. Nákupem mimo sezónu (slevové akce a výprodej) lze takové oblečení nebo boty pořídit levně.

PŘEJÍT DO E-SHOPU

Blend eshop

Rozsah značek s módou jako je Blend, je v online nabídce pravidelně vyšší, než v běžné prodejně. Velká nabídka značkové módy není jediným faktorem, který při nákupu rozhoduje. Přeci jen jde pořád o oblečení nebo obuv a to je zboží, které se nevybírá čistě podle parametrů. Většina internetových obchodů to řeší prodlouženými lhůtami na vrácení zboží (klidně až 90 dnů), jiné kombinují e-shop a prodejnu (výdejnu), kde lze vybrané kousky vyzkoušet a zaplatit jen za to, co vám padne nejlépe.

Výhodu, kterou Blend eshop přináší, je rovněž přehlednost. Najít něco v kamenné prodejně je mnohdy utrpení, nemluvě o situaci, kdy běží slevová akce nebo sezónní výprodej a na malém prostoru se tlačí velké množství lidí. To je u online obchodu vyloučené.

Blend katalog

Klasický papírový katalog respektive leták už není v dnešní době obvyklou formou nabídky nebo prezentace nové kolekce. Hlavní roli drží internet a elektronická podoba katalogu. V určitém ohledu je Blend katalog de facto samotná nabídka internetového obchodu. Jinak ale výběrový leták přebírá lookbook, který se snaží nalákat na módní trendy nadcházející sezóny. Některé eshopy ho mohou dělat interaktivním, což jinými slovy znamená, že pokud vás nějaký módní kousek v tomto online letáku zaujme, lze ho na jedno kliknutí najít rovnou v samotném eshopu.

Jaro Léto Podzim Zima

Kolekce Blend

Návrháři plní nové kolekce originálními i retro kousky a snaží se tak určovat budoucí módní trendy. Právě online nabídka dokáže držet krok se sezónními trendy a obecně „fast fashion“. Aktuální kolekce Blend dámského, pánského nebo dětského oblečení a jiné módy, tak internetové obchody na rozdíl od těch kamenných, zpřístupní v mnohem kratším čase.

Vybírat lze samozřejmě i ze starších kolekcí a nakupovat tak mimo sezónu. Tohle levné oblečení, boty nebo třeba tašky, najdete většinou v sekci výprodej.

Některé značky vydávají nové kolekce v kratších intervalech, obecně jsou největší rozdíly v hlavních sezónách. Kolekci Blend tedy můžete najít přibližně v této podobě:

  • Jarní kolekce
  • Letní kolekce
  • Podzimní kolekce
  • Zimní kolekce

Jarní kolekce

Jaro je dobou rozkvětu a nové energie, kterou návrháři rádi zdůrazňují. V jarní kolekci Blend se tak mohou ukázat tenisky vhodné jak na denní nošení, tak na běhání. Co se týče přímo dámské obuvi, velmi oblíbené jsou například baleríny. Pro jaro je též typická postupná změna teplot z chladné zimy. V oblečení jsou tedy zastoupeny jak kousky pro chladnější, tak teplejší dny. Trenčkoty a bomber bundy doplňují první jarní šaty a legíny. Jelikož ještě může občas studeně zafoukat, ideální volbou jsou rovněž košile. Také doplňky procházejí obměnou. Teplé rukavice ustupují slunečním brýlím nebo novým kabelkám a batohům.

Letní kolekce

Slunečné léto si žádá vzdušné a lehké materiály, ve kterých se budete cítit pohodlně. V letní kolekci Blend se tak mohou ukázat letní šaty, sukně a šortky nebo u mužů univerzální kraťasy. Léto je samozřejmě čas koupání u moře nebo klidně v bazénu, proto jsou nezbytností pořádné plavky. Pevnou obuv nahrazují otevřené boty jako sandály nebo žabky, ve kterých můžete vyrazit na pláž, ale klidně i do města. Důležitá jsou rovněž bavlněná trička, ve kterých se nebudete tolik potit a sluneční brýle na ochranu zraku před slunečními paprsky. Léto je také ve znamení cestování a výletů. Nesmí tedy chybět pořádné zavazadlo jako kufr nebo ruksak.

Blend

Podzimní kolekce

Teplo ustupuje do pozadí a místo toho nastupuje chmurné podzimní počasí. V podzimní kolekci Blend se tak mohou ukázat sportovní mikiny, svetry nebo cardigany, kterým sekundují podzimní bundy a parky. Také otevřené boty nahradí praktičtější obuv do deštivého a blátivého počasí. Dámské kolekce obvykle nabídnou kotníkové boty, pánové narazí na polobotky. Chladné počasí není jen na obtíž. Na některé sportovní aktivity je to ideální počasí a využijete při nich různé druhy kalhot. Oblečení stejně jako tašky nebo boty se v podzimní a zimní kolekci v celku značně překrývají.

Zimní kolekce

Pro někoho nejoblíbenější část roku, doplněná o Vánoční svátky a lyžování, pro jiné depresivní období, které se musí přetrpět. V zimní kolekci Blend se mohou objevit, na rozdíl od té podzimní, výrazně teplejší kousky. Velkou změnou prochází doplňky, ve kterých najdete rukavice, šály a kulichy, které jsou praktické jak do hor, tak do města nebo na venkov. Obuv je obvykle kožená a u žen jsou typické kozačky. Lehké podzimní bundy nahrazují teplé kabáty nebo parky. Zimní období je charakteristické i pro společenské události jako je ples. Dámy tak najdou třeba večerní šaty, lodičky a kabelky do ruky.

Blend výprodej, outlet

Kromě nových kolekcí mají eshopy v nabídce rovněž módní věci z předchozí sezóny. Blend výprodej tak představuje zajímavou příležitost k levnému nákupu. Kromě běžných slevových akcí a tohoto výprodeje po sezóně, je další možností Blend outlet. Opět jde o zlevněné zboží, často omezený rozsah velikostí, které se neprodalo a obchodům leží na skladě. Díky online třídění pak není problém dohledat požadované kousky.